РАЗРЕДНИ и ПОПРАВНИ испити Август 2017

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА ПО МОЛБИ

У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

 

ПОНЕДЕЉАК, 14.08.2017.                    у  9.00                        каб. 320  

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (401)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Хрубења Марија

      3. Петровић Гордана

 

ПОНЕДЕЉАК, 14.08.2017.                     у  9.00                       радионица R17

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (АМЕ) (206)

Комисија: 1. Калаба Илија

                  2. Ковачевић Ратко

                 3. Радојчић Славо

 

 

 

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА

У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

 

ПОНЕДЕЉАК, 14.08.2017.                    у  9.00                      каб. 309

-          МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ) (104, 301, 306, 403, 404)

Комисија: 1. Обрадов Илинка

                  2. Петковић Драгана

                  3. Тамаш Татјана

 

ПОНЕДЕЉАК, 14.08.2017.                    у  9.00                      каб. 207

-          СРПСКИ  (ПИСМЕНИ) (102)

Комисија: 1.  Бајић Карановић Милица

                  2. Радоњић Нада

                  3. Ожеговић Јасна

 

УТОРАК, 15.08.2017.                               у  9.00                                  каб. 302

-          МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ  (203)

Комисија: 1. Крајишник Стеван

             2. Миловановић Татјана

            3. Гојковић Слободан

 

 

СРЕДА, 16.08.2017.                                  у  9.00                                  каб. 107

-          ФИЗИКА (203)

Комисија: 1. Мандић Станко

                2. Растовић Зоран

                3. Хрубења Марија

 

СРЕДА, 16.08.2017.                                  у  9.00                                  каб. 105

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ (206)

Комисија: 1. Дукућ Драган

                2. Танацковић Александра

                3. Табаковић Наталија

 

СРЕДА, 16.08.2017.                     у  9.00                      каб. 309

-          МАТЕМАТИКА (УСМЕНИ) (104, 301 ,306, 403, 404)

Комисија: 1. Обрадов Илинка

                  2. Петковић Драгана

                  3. Тамаш Татјана

 

СРЕДА, 16.08.2017.                     у  9.00                      каб. 207

-          СРПСКИ (УСМЕНИ) (102)

Комисија: 1.  Бајић Карановић Милица

                  2. Радоњић Нада

                  3. Ожеговић Јасна

 

СРЕДА, 16.08.2017.                     у  9.00                       радионица R14

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (ИНСТ) ( 106)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Јоксимовић Никола

                  3. Калопер Слободан

 

СРЕДА, 16.08.2017.                     у  9.00                       каб. 101

-          УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА (401, 402)

-          СОЦИОЛОГИЈА (302)

Комисија: 1. Бурмаја Драча Биљана

                 2. Дражић Тања

                3. Цекић Веселка

 

ЧЕТВРТАК, 17.08.2017.                         у  9.00                        каб. 320  

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА (306, 401, 402, 403, 404)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Хрубења Марија

      3. Петровић Гордана

 

ЧЕТВРТАК, 17.08.2017.            у  9.00                       каб. 105

-          МЕХАНИКА (102,106, 203)

-          ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА (105)

Комисија: 1. Дукић Драган

                 2. Растовић Зоран

                 3. Јанков Александар

 

ЧЕТВРТАК, 17.08.2017.                         у  9.00                       радионица R10

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (OMO) (305)

Комисија: 1. Басарић Петар

                  2. Граховац Зоран

                 3. Ашоња Јован

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                       радионица R17

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (АМЕ, МТМВ) (203)

Комисија: 1. Калаба Илија

                  2. Ковачевић Ратко

                 3. Топић Радивоје

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                                  у  9.30            фискултурна сала

-          ФИЗИЧКО (105, 302)

Комисија: 1. Мушкиња Драган

                 2. Обрадовић Срђан

                 3. Деспотов Јелена

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                      каб. 322

-          ЕНГЛЕСКИ (ПИСМЕНИ) (106,203,301)

Комисија: 1. Поповић Ивановић Јелена

                  2. Тркуља Еуђенија

                  3. Нинковић Виолета

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                                  у  9.30                                  каб. 314

-          ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХНОЛОШКИХ СИСТЕМА (402)

Комисија: 1. Станојевић Ненад

                 2. Тепавац Рајка

                 3. Медојевић Бранислав

 

ПОНЕДЕЉАК, 21.08.2017.                    у  9.00                      каб. 322

-          ЕНГЛЕСКИ  (УСМЕНИ)  (106,203,301)

Комисија: 1. Поповић Ивановић Јелена

                  2. Тркуља Еуђенија

                  3. Нинковић Виолета

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

134246
ДАНАСДАНАС70
ЈУЧЕЈУЧЕ130
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ802
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА2302
ДО_САДАДО_САДА134246
Statistik created: 2017-08-19T09:52:33-04:00
Гости на сајту 2