Ванредни ИСПИТИ Децембар 2017

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА

У ДЕЦЕМБАРСКОМИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.ГОДИНЕ

 

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                         у  14.10                            каб.  306

-          МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ)

МТКК-1.раз., АМЕ-3.раз., МБРАВАР-3.раз.

Комисија: 1. Маричић Каја

                  2. Брдар Стеван

                 3.Тутић Владимир

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                        у  10.45                             радионица Р2

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ МОТОРНИХ ВОЗИЛА (МТМВ-4.раз.)

 

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Гагић Сања

                 3. Растовић Зоран

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                        у  08.50                             каб. 320

-          ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ(бравар-специјалиста,металостругар-специјалиста)

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА(ТКУ-4.раз., МТКК-4.раз.,)

 

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Дукић Драган

                 3. Рогић Младен

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                        у  13.20                             каб. 104

-          МАШИНЕ АЛАТКЕ ЗА ОБРАДУ СТРУГАЊЕМ (металостругар-специјалиста)

 

Комисија: 1. Дукић Драган

                 2. Влајков Ивана

                 3. Седлан Милан

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                        у  14.10                             каб. 104

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ(ТРОБ-3.раз)

 

Комисија: 1. Дукић Драган

                  2. Пузић Владимир

                 3. Тепавац Рајка

 

 

ПОНЕДЕЉАК , 18.12.2017.                       у  14.10                             каб. 301

-          ТЕХНИЧКА ФИЗИКА (АМЕ-1.раз)

-          МЕХАНИКА (ЗАВ-1.раз)

 

Комисија:     1.Мандић Станко

                        2.Миловановић Тања

      3.Тодоровић Ранко

 

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                       у  11.35                              каб.117

-          КОНСТРУКЦИЈА АЛАТА И ПРИБОРА (МТ-4.раз.)

 

Комисија: 1. Пастор Сима

                  2. Медојевић Бранислав

                 3. Тодоровић Ранко

 

ПОНЕДЕЉАК, 18.12.2017.                        у  14.10                             каб.101

-          КОНСТРУКЦИЈА ВОЗИЛА (аутолимар-специјалиста)

 

Комисија: 1. Радојчић Славо

                  2. Ковачевић Ратко

                 3. Крајишник Стеван

 

УТОРАК, 19.12.2017.                                у  12.50                            радионица

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (ЗАВ-1.раз,ЗАВ-2.раз,ТРОБ-2.раз)

 

Комисија: 1. Јоксимовић Никола

                  2. Јанков  Александар

                 3. Тодоровић Ранко

             

УТОРАК, 19.12.2017.                                у  8.00                                 каб.322

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ)- АЛИМ-3.раз., ТКУ-4.раз.

Комисија: 1. Поповић Јелена

                  2. Тркуља Еуђенија

                 3. Золотић Жарко

 

УТОРАК, 19.12.2017.                                 у  12.50                                    каб.104

-          АЛАТИ И ПРИБОРИ ЗА СТРУГАЊЕ (металостругар-специјалиста)

Комисија:1. Дукић Драган

                 2.Седлан Милан

                 3.Живковић Весна

 

 

УТОРАК, 19.12.2017.                                 у  11.40                               каб. 201

-          ФИЛОЗОФИЈА(МТМВ-4.раз.МТКК-4.раз.)

Комисија: 1. Золотић Жарко

                  2. Војводић Светлана

                 3. Миловановић Тања

 

СРЕДА, 20.12.2017.                                  у  15.00                                каб. 213

-          АУТОМАТИЗОВАНИ ОБРАДНИ СИСТЕМИ (металостругар-специјалиста)

 

Комисија:1.Живковић Весна

                 2.Станојевић Ненад

                 3.Тепавац Рајка

 

СРЕДА, 20.12.2017.                         у  10.45                             радионица Р2

-          МОТОРНА ВОЗИЛА(МТМВ-4.раз.)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ ВОЗИЛА(АМЕ-специјалиста)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ МОТОРНИХ ВОЗИЛА(МТМВ-4.раз.)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Станојевић Ненад

                 3. Гојковић Слободан

 

СРЕДА, 20.12.2017.                         у  14.10                             каб. 306

-          МАТЕМАТИКА (УСМЕНИ)

МТКК-1.раз., АМЕ-3.раз., МБРАВАР-3.раз.

Комисија: 1. Маричић Каја

                  2. Брдар Стеван

                 3. Тутић Владимир

 

СРЕДА, 20.12.2017.                         у  10.45                             каб.114

-          АУТОМАТИЗАЦИЈА И РОБОТИКА (МТКК-4.раз.)

Комисија: 1. Граховац Зоран

                  2. Костић Зоран

                 3. Грбић Нада

 

СРЕДА, 20.12.2017.                         у  14.10                             каб.102

-          МАШИНЕ,АЛАТИ И УРЕЂАЈИ ЗА ОБРАДУ ЛИМА (аутолимар-специјалиста)

Комисија: 1. Ковачевић Ратко

                  2. Славо Радојчић

                 3. Пастор Сима

 

СРЕДА, 20.12.2017.                         у  14.10                             каб. 115

-          ЛИКОВНА КУЛТУРА(ТРОБ-3.раз., ТКУ-3.раз. )

Комисија: 1. Станковић Душанка

                  2. Танацковић Александра

                 3. Павлов Даница

 

СРЕДА, 20.12.2017.                         у  9.55                                            каб.110

-          ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ(ЗАВ-1.раз., АМЕ-1.раз.)

Комисија: 1. Ђорђевић Душана

                  2. Танацковић Александра

                 3. Мандић Станко

 

СРЕДА, 20.12.2017.                      у  10.45                                             каб.322

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ)- АЛИМ-3.раз., ТКУ-4.раз.

Комисија: 1. Поповић Јелена

                  2. Тркуља Еуђенија

                 3. Золотић Жарко

 

ЧЕТВРТАК, 21.12.2017.              у  8.00                                                каб.302

-          МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ(АЛИМ-3.раз., АМЕ-3раз.)

 

Комисија: 1. Крајишник Стеван

                  2. Гојковић Слободан

                 3. Костић Зоран

 

ЧЕТВРТАК, 21.12.2017.              у  10.45                                            каб.303

-          ХИДРАУЛИЧКЕ,ПНЕУМАТСКЕ И ЕЛЕКТРИЧНЕ КОМПОНЕНТЕ(специјалиста)

Комисија: 1.Миловановић Сања

                  2. Грбић Нада

                 3. Гојковић Слободан

 

ЧЕТВРТАК, 21.12.2017.              у  14.10                                            каб.310

-          РАЧУНАРИ И ПРОГРАМИРАЊЕ(МТКК -1.раз)

Комисија: 1. Хрубења Марија

                  2. Грбић Нада

                 3. Тепавац Рајка

 

ЧЕТВРТАК, 21.12.2017.                у  09.55                             каб. 101

-          УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

Комисија: 1. Бурмаја Биљана

                  2. Табаковић Наталија

                 3. Обрадов Илинка

 

ЧЕТВРТАК, 21.12.2017.                у  14.10                             каб. 101

          -ТЕХНОЛОГИЈА ОПРАВКЕ ВОЗИЛА(АЛИМ-специјалиста)

Комисија:1.Радојчић Славо

                2.Ковачевић Ратко

                3.Табаковић Наталија

 

ПЕТАК, 22.12.2017.                         у  14.10                             каб. 208

-          ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ(АМЕ-1.раз.)

Комисија: 1.Дакић Ана

                  2. Војводић Светлана

                 3.Брдар Стеван

 

ПЕТАК, 22.12.2017.                          у  14.10                        (мала зборница)

-          МУЗИЧКА УМЕТНОСТ(ТКУ-3.раз.)

Комисија: 1.Трнавац  Драгица

                  2. Хрубења Марија

                 3. Петровић Гордана

 

ПЕТАК, 22.12.2017.                          у  13.20                        каб.302

-          МЕРЕЊЕ И КОНТРОЛИСАЊЕ(МТМВ-4.раз,бравар –специјалиста)

 

Комисија: 1.Крајишник Стеван

                  2.Гојковић Слободан

                 3.Гагић Сања

 

ПЕТАК, 22.12.2017.                          у  08.00                       радионица Р2

-          МОТОРИ СУС (јавити за смер)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2.Миловановић Сања

                 3. Хрубења Марија

 

 ПЕТАК, 22.12.2017.                          у       14.10                   каб.101

-          ВЕРСКА НАСТАВА

Комисија: 1. Рајиновић Живко

                  2. Золотић Снежана

                 3. Павлов Даница

 

Број Посетилаца

158259
ДАНАСДАНАС154
ЈУЧЕЈУЧЕ123
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ1196
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА3786
ДО_САДАДО_САДА158259
Statistik created: 2018-01-21T20:13:40-05:00
Гости на сајту 34