Ванредни и Специјалистички ИСПИТИ Фебруар 2018

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ и СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА

У ФЕБРУАРСКОМИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.ГОДИНЕ

 

ПОНЕДЕЉАК, 19.02.2018.                    у  13.20                     каб. 101

-          ЕКОЛОГИЈА И ЗАЖТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

(аутимеханичар 1. разред)

Комисија: 1. Танацковић Александра

                  2. Ђорђевић Душана

      3. Карановић Бајић Милица

 

ПОНЕДЕЉАК, 19.02.2018.                    у  14.10                     каб. 308

-          ПРОГРАМИРАЊЕ И ПРОГРАМСКИ ЈЕЗИЦИ

(ТРОБ 2. разред)

Комисија: 1. Петровић Гордана

                  2. Хрубења Марија

      3. Деспотов Јелена

 

ПОНЕДЕЉАК, 19.02.2018.                    у  13.20                     каб. 104

-          МЕХАНИКА

-          ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ

 (аутомеханичар 2. и 3.разред, ТКУ 2. разред)

Комисија:     1.Дукић Драган

                        2.Гојковић Слободан

                        3.Влајков Ивана

 

ПОНЕДЕЉАК, 19.02.2018.                                 у 15.00                      каб. 221

-          ВЕРСКА НАСТАВА

 (аутолимар 1. разред, заваривач 1.разред, МТМВ 4.разред)

Комисија: 1. Рајиновић Живко

             2. Мушкиња Драган

            3. Шипка Бранко

 

ПОНЕДЕЉАК, 19.02.2018.                                у 9.40                        каб. 322

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК ПИСМЕНИ

( МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Поповић Јелена

             2. Тркуља Еуђенија

            3. Рогић Младен

 

УТОРАК, 20.02.2018.                                у  15.00                    каб. 202

-          ТЕХНОЛОШКИ ПОСТУПЦИ (ТКУ 2.разред)

Комисија: 1. Гагић Сања

                  2. Тепавац Рајка

                  3. Дакић Ана

 

УТОРАК, 20.02.2018.                                у  15.00                    каб. 306

-          МАТЕМАТИКА ПИСМЕНИ

(машинбравар, аутолимар 3.разред)

Комисија: 1. Маричић Каја

                  2. Обрадов Илинка

                  3. Тутић Владимир

 

УТОРАК, 20.02.2018.                                у  13.20                    каб. 201

-          ФИЛОЗОФИЈА

(МТКК , МТМВ 4.разред)

Комисија: 1. Золотић Жарко

                  2. Војводић Светлана

                  3. Павлов Даница

 

СРЕДА, 21.02.2018.                                             у 10.45                      каб. 322

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК УСМЕНИ

 (МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Поповић Јелена

             2. Тркуља Еуђенија

                  3. Рогић Младен

 

СРЕДА, 21.02.2018.                                  у  14.10                    каб. 306

-          МАТЕМАТИКА УСМЕНИ

(машинбравар, аутолимар 3.разред)

Комисија: 1. Маричић Каја

                  2. Обрадов Илинка

                  3. Тутић Владимир

 

СРЕДА, 21.02.2018.                                  у  12.30                    каб. 101

-          УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

(аутолимар 3.разред)

Комисија: 1. Бурмаја Биљана

                  2. Дражић Тања

                        3. Рајиновић Живко

 

СРЕДА, 21.02.2018.                                  у  15.00                    каб. 314

-          ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХ. СИСТЕМА

(ТКУ 4. разред)

Комисија: 1. Живковић Весна

                  2. Станојевић Ненад

                        3. Тепавац Рајка

 

СРЕДА, 21.02.2018.                                  у  14.10           радионица Р2

-          МОТОРНА ВОЗИЛА

(МТМВ 4.разред)

-          МЕРЕЊЕ И КОНТРОЛИСАЊЕ

(аутомеханичар-специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Крајишник Стеван

                        3. Ђорђевић Душана

 

 

ЧЕТВРТАК, 22.02.2018.                        у  14.10                     каб. 320

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА

(ТКУ-4. разред,МТКК-4.разред)

-          ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(аутомеханичар специјалиста)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                        2. Костић Зоран

            3. Радоњић Нада

 

ЧЕТВРТАК, 22.02.2018.                         у  15.00         радионица Р15

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (општа машинска пракса)

(аутомеханичар 1.разред, заваривач 1.разред)

 

Комисија:     1. Јоксимовић Никола

                      2. Басарић Петар

          3. Тодоровић Ранко

 

УТОРАК, 20.02.2018.                                у  14.10                     каб. 203

-          ХИДРАУЛИЧКЕ ПНЕУМАТСКЕ И ЕЛЕКТРИЧНЕ КОМПОНЕНТЕ

(аутомеханичар специјалиста)

Комисија:     1.Миловановић Сања

                        2.Грбић Нада

                        3.Тодоровић Ранко

 

УТОРАК, 20.02.2018.                                у  15.00                     каб. 102

-          МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ МЕТАЛНИХ И ЗАВАРЕНИХ КОНСТРУКЦИЈА

(бравар специјалиста)

Комисија:     1.Гојковић Слободан

                      2.Карјишник Стеван

                      3.Миловановић Сања

 

СРЕДА, 21.02.2018.                                  у  15.00                     каб. 104

-          МАШИНЕ И АЛАТКЕ ЗА ОБРАДУ СТРУГАЊЕМ

(металостругар специјалиста)

Комисија:     1.Дукић Драган

                       2.Станојевић Ненад

                       3. Шипка Бранко

 

ЧЕТВРТАК, 22.02.2018.                         у  13.20                     каб. 103

-          АУТОМАТИЗОВАНИ ОБРАДНИ СИСТЕМИ

(металостругар специјалиста)

Комисија: 1. Рогић Младен

                  2. Ивана Влајков

      3. Тепавац Рајка

 

ЧЕТВРТАК, 22.02.2018.                         у  15.00                     каб. 103

-          ИЗРАДА И МОНТАЖА МЕТАЛНИХ КОНСТРУКЦИЈА

(бравар специјалиста)

Комисија: 1. Пастор Сима

                  2. Шипка Бранко

      3. Тодоровић Ранко

 

ПЕТАК, 23.02.2018.                                  у  10.45                     каб. 103

-          АЛАТИ И ПРИБОРИ ЗА СТРУГАЊЕ

(металостругар специјалиста)

Комисија: 1. Дукић Драган

                  2. Медојевић Бранислав

      3. Костић Зоран

 

ПЕТАК, 23.02.2018.                                  у  13.20                     каб. 302

-          МЕТАЛНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

(бравар специјалиста)

Комисија: 1. Крајишник Стеван

                  2. Табаковић Наталија

      3. Јанков Александар