Ванредни ИСПИТИ Април 2017

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У АПРИЛСКОМ

ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

 

УТОРАК, 18.04.2017.                   у  15.00                   каб. 207

-          СРПСКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ) (МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Бајић Карановић Милица

                  2. Ожеговић Јасна

                  3. Војводић Светлана

 

УТОРАК, 18.04.2017.                   у  15.00                     каб. 221

-          ВЕРСКА НАСТАВА (заваривач 1.разред, МТМВ 1.разред, МТМВ 2.разред)

Комисија: 1. Рајиновић Дајана

                  2. Старчевић Сања

                  3. Тутић Владимир

 

УТОРАК, 18.04.2017.                   у  14.10                     радионица R2

-          МОТОРИ СУС

(МТМВ 2.разред, аутомеханичар специјалиста)

-          МЕРЕЊЕ И КОНТРОЛИСАЊЕ

(бравар специјалиста, аутолимар специјалиста)

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (аутолимар 2.разред)

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (аутомеханичар 3.разред)

Комисија: 1. Седлан Милан

         2. Крајишник Стеван

         3. Радојчић Славо

 

УТОРАК, 18.04.2017.                   у  15.00                     каб. 202

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (машинбравар, 3.разред)

Комисија: 1. Гагић Сања

       2. Растовић Зоран

       3. Јоксимовић Никола

 

СРЕДА, 19.04.2017.                     у  14.10                     каб. 322

 

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ)  (аутолимар 2.разред, МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Тркуља Шућов Еуђенија

       2. Поповић Ивановић Јелена

                   3. Влајков Ивана

 

 

CРЕДА, 19.04.2017.                     у  15.00                      каб. 320  

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА

(машинбравар 3.разред, МТКК 4.разред, ТКУ 4.разред)

-          ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(бравар специјалиста, аутолимар специјалиста)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Гагић Сања

      3. Рајиновић Дајана

 

СРЕДА, 19.04.2017.                     у  15.00                     каб. 402

-          ИСТОРИЈА (МТМВ 2.разред)

-          БИОЛОГИЈА (МТМВ 2.разред)

-          ФИЗИКА (МТМВ 1.разред)

Комисија: 1. Павлов Перишић Даница

                   2. Танацковић Александра

                   3. Мандић Станко

 

 

СРЕДА, 19.04.2017.                     у  14.10                     каб. 117

-          КОНСТРУИСАЊЕ (МТКК, 4.разред)

Комисија: 1. Пастор Сима

       2. Растовић Зоран

       3. Деспотов Јелена

 

ЧЕТВРТАК, 20.04.2017.                          у 14.10                      каб. 207       

-          СРПСКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ) (МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Бајић Карановић Милица

                  2. Ожеговић Јасна

                  3. Војводић Светлана

 

ЧЕТВРТАК, 20.04.2017.                          у 13.20                      каб. 303

-          ХИДРАУЛИЧКЕ ПНЕУМАТСКЕ И ЕЛЕКТРИЧНЕ КОМПОНЕНТЕ

(бравар специјалиста, аутолимар специјалиста)

-          ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ (аутолимар 2.разред)

Комисија: 1. Грбић Нада

                   2. Миловановић Сања

                   3. Мандић Станко

 

ЧЕТВРТАК, 20.04.2017.                          у 12.25                      радионица R2

-          МОТОРНА ВОЗИЛА (аутомеханичар специјалиста)

-          ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ ВОЗИЛА  (аутомеханичар специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

             2. Крајишник Стеван

            3. Радојчић Славо

 

ПЕТАК, 21.04.2017.                     у  14.10                     каб. 322

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ)

 (аутолимар 2.разред, МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Тркуља Шућов Еуђенија

                   2. Поповић Ивановић Јелена

                   3. Влајков Ивана

 

ПЕТАК, 21.04.2017.                     у  15.00                     каб. 105

-          МЕХАНИКА (МТМВ  2.разред )

Комисија: 1. Дукић Драган

                  2. Дакић Ана

      3. Јанков Александар

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

118195
ДАНАСДАНАС225
ЈУЧЕЈУЧЕ264
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ225
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА7508
ДО_САДАДО_САДА118195
Statistik created: 2017-05-29T13:38:05-04:00
Гости на сајту 34