Ванредни ИСПИТИ Август 2017

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА

У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

 

ПОНЕДЕЉАК, 14.08.2017.                    у  9.00                      каб. 309

-          МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ) (МТМВ 2. Разред, АМЕ 3. разред)

Комисија: 1. Обрадов Илинка

                  2. Петковић Драгана

                  3. Тамаш Татјана

 

ПОНЕДЕЉАК, 14.08.2017.                    у  9.00                        каб. 320  

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА

-          ОРГАНИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ

(бравар специјалиста, аутомеханичар специјалиста)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Хрубења Марија

      3. Петровић Гордана

 

СРЕДА, 16.08.2017.                     у  9.00                      каб. 309

-          МАТЕМАТИКА (УСМЕНИ)      (МТМВ 2. Разред, АМЕ 3. разред)

Комисија: 1. Обрадов Илинка

                  2. Петковић Драгана

                  3. Тамаш Татјана

 

СРЕДА, 16.08.2017.                     у  9.00                       каб. 101

-          УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА (АМЕ, 3.разред)

Комисија: 1. Бурмаја Драча Биљана

       2. Дражић Тања

       3. Цекић Веселка

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                      каб. 322

-          НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ) (машинбравар 3. разред)

Комисија: 1. Нинковић Виолета

                  2. Тркуља Еуђенија

                  3. Поповић Ивановић Јелена

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                       радионица  R2

-          МОТОРНА ВОЗИЛА (мтмв, 3.разред)

-          ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ ВОЗИЛА (аутомеханичар СПЕЦИЈАЛИСТА)

Комисија: 1. Седлан Милан

                 2. Крајишник Стеван

                 3. Мандић Станко

 

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                       каб. 221

-          ВЕРСКА НАСТАВА (заваривач 2.разред)

Комисија: 1. Рајиновић Дајана

                  2. Старчевић Сања

                  3. Ђорђевић Душана

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                      каб. 303

-          ХИДРАУЛИКА И ПНЕУМАТИКА (МТМВ 3. разред)

-          ХИДРАУЛИЧКЕ, ПНЕУМАТСКЕ И ЕЛЕКТРИЧНЕ КОМПОНЕНТЕ     (аутомеханичар специјалиста, бравар специјалиста)

 

Комисија: 1. Миловановић Сања

                  2. Грбић Нада

                  3. Дакић Ана

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                     у  9.30                       радионица R17

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (МТМВ, АМЕ) ( МТМВ 2. разред, АМЕ 3. разред)

Комисија: 1. Калаба Илија

                  2. Ковачевић Ратко

                 3. Топић Радивоје

 

ПЕТАК, 18.08.2017.                                  у 9.30                        каб. 117

-          КОНСТРУИСАЊЕ (МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Пастор Сима

             2. Шипка Бранко

            3. Живковић Весна

 

ПОНЕДЕЉАК, 21.08.2017.                    у  9.00                      каб. 322

-          НЕМАЧКИ ЈЕЗИК  (УСМЕНИ)  (машинбравар 3. разред)

Комисија: 1. Нинковић Виолета

                  2. Тркуља Еуђенија

                  3. Поповић Ивановић Јелена

 

ПОНЕДЕЉАК, 21.08.2017.                    у  9.00            радионица R2

-          МОТОРИ СУС (МТМВ, 2.разред)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ МОТОРНИХ ВОЗИЛА (МТМВ, 3.разред)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ ВОЗИЛА (аутомеханичар специјалиста)

-          МЕРЕЊЕ И КОНТРОЛИСАЊЕ (бравар специјалиста, аутомеханичар специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

                 2. Крајишник Стеван

                 3.  Гојковић Слободан

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

134246
ДАНАСДАНАС70
ЈУЧЕЈУЧЕ130
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ802
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА2302
ДО_САДАДО_САДА134246
Statistik created: 2017-08-19T09:52:33-04:00
Гости на сајту 3