Ванредни ИСПИТИ Јун 2017

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

 

СРЕДА, 21.06.2017.                     у  8.00                      каб. 207

-          СРПСКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ)

(МТМВ 4. разред)

Комисија: 1. Бајић Карановић Милица

                  2. Ожеговић Јасна

                  3. Војводић Светлана

 

 

СРЕДА, 21.06.2017.                     у  9.00                       радионица  R2

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА

(аутомеханичар 2., 3. разред)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ ВОЗИЛА

(аутомеханичар, специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

       2. Крајишник Стеван

       3. Станојевић Ненад

 

CРЕДА, 21.06.2017.                     у  9.00                        каб. 320  

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА

(МТМВ 4.разред, МТКК 4.разред)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Пастор Сима

      3. Грбић Нада

 

СРЕДА, 21.06.2017.                     у  9.00                       каб. 105

-          МЕХАНИКА

(МТМВ  2.разред, заваривач 1.разред )

Комисија: 1. Дукић Драган

                  2. Гагић Сања

      3. Растовић Зоран

 

СРЕДА, 21.06.2017.                     у 9.00                        каб.219

-          ТЕРМОДИНАМИКА

(МТМВ 3.разред)

Комисија: 1. Табаковић Наталија

       2. Тепавац Рајка

       3. Шипка Бранко

 

 

ЧЕТВРТАК, 22.06.2017.                                     у 9.00             каб. 207

-          СРПСКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ)

(МТМВ 4.разред)

Комисија: 1. Бајић Карановић Милица

                  2. Ожеговић Јасна

                  3. Војводић Светлана

 

ЧЕТВРТАК, 22.06.2017.                         у  9.00                        каб. 107

-          ФИЗИКА

(МТМВ 1.разред)

-          ТЕХНИЧКА ФИЗИКА

(заваривач 1.разред)

Комисија: 1. Мандић Станко

                   2. Цекић Веселка

                   3. Дакић Ана

 

ЧЕТВРТАК, 22.06.2017.            у  9.00                       радионица  R2

-          ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ ВОЗИЛА

(аутомеханичар, специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

       2. Крајишник Стеван

       3. Станојевић Ненад

 

ЧЕТВРТАК, 22.06.2017.            у  9.00                       каб. 301

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ

(аутомеханичар, 2.разред)

-          МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ

(аутомеханичар, 3.разред)

Комисија: 1. Костић Зоран

       2. Дукић Драган

       3. Миловановић Татјана


 

ЧЕТВРТАК, 22.06.2017.            у  9.00                       каб. 221

-          ВЕРСКА НАСТАВА

(заваривач 1.разред, МТКК 4.разред, МТМВ 2.разред)

Комисија: 1. Рајиновић Дајана

                  2. Старчевић Сања

                  3. Хрубења Марија

 

ПЕТАК, 23.06.2017.                     у  9.00                      каб. 304

-          ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ

(заваривач 1. разред)

-          ХЕМИЈА

(МТМВ 1. разред)

Комисија: 1. Танацковић Александра

                  2. Ђорђевић Душана

                  3. Тепавац Рајка

 

ПЕТАК, 23.06.2017.                     у  9.00радионица  R15, R17,хала

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА

(аутомеханичар 2.разред, аутолимар 2.разред, машинбравар 3.разред)

Комисија: 1. Калаба Илија

       2. Ковачевић Ратко

       3. Јоксимовић Никола

                   4. Калопер Слободан

 

ПЕТАК, 23.06.2017.                                  у 9.00                        каб. 302

-          МЕТАЛНЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

(бравар, специјалиста)

Комисија: 1. Крајишник Стеван

             2. Растовић Зоран

            3. Радојчић Славо

 

ПЕТАК, 23.06.2017.                     у  8.00                      каб. 304

-          МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ)

(МТМВ 2., 3., 4. разред)

Комисија: 1. Петковић Драгана

                  2. Тутић Владимир

                  3. Обрадов Илинка


 

ПОНЕДЕЉАК, 26.06.2017.                    у  9.00                      каб. 304

-          МАТЕМАТИКА (УСМЕНИ)

(МТМВ 2., 3., 4. разред)

Комисија: 1. Петковић Драгана

                  2. Тутић Владимир

                  3. Обрадов Илинка

 

ПОНЕДЕЉАК, 26.06.2017.                    у  12.00                     каб. 322

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ)

 (МТМВ 4. разред)

Комисија: 1. Поповић Ивановић Јелена

       2. Еуђенија Тркуља Шућов

                   3. Влајков Ивана

 

ПОНЕДЕЉАК, 26.06.2017.                                у 9.00                        каб. 117

-          ИЗРАДА И МОНТАЖА МЕТАЛНИХ КОНСТРУКЦИЈА

(бравар, специјалиста)

Комисија: 1. Пастор Сима

             2. Ракита Душан

            3. Золотић Жарко

 

УТОРАК, 27.06.2017.                   у  9.00                       каб. 403

-          СОЦИОЛОГИЈА

(МТМВ, 3.разред)

-          УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

(МТКК, 4.разред)

Комисија: 1. Дражић Тања

       2. Бурмаја Драча Биљана

       3. Павлов Даница

 

УТОРАК, 27.06.2017.                   у  9.00                       каб. 322 

-          ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ)

 (МТМВ 4.разред)

Комисија: 1. Поповић Ивановић Јелена

                   2. Тркуља Шућов Еуђенија

                   3. Влајков Ивана


 

УТОРАК, 27.06.2017.                               у 9.00                        каб. 102

-          МАШИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ МЕТАЛНИХ И ЗАВАРЕНИХ КОНСТРУКЦИЈА

(бравар, специјалиста)

Комисија: 1. Гојковић Слободан

             2. Миловановић Сања

            3. Медојевић Бранислав

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

126463
ДАНАСДАНАС58
ЈУЧЕЈУЧЕ188
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ246
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА7647
ДО_САДАДО_САДА126463
Statistik created: 2017-06-27T00:52:31-04:00
Гости на сајту 32