ПРИЗНАЊЕ Златни Знак за СМШ

ПРИЗНАЊЕ

Средња машинска школа је добитник признања Црвеног крста Србије

"ЗЛАТНИ ЗНАК"

за значајне резултате у остваривању задатака и циљева Црвеног крста.

На Скупштини Црвеног крста Новог Сада, одржаној 16. марта 2016. године, уручено нам је ово значајно признање.

Са поносом треба истаћи  пре свих  ученике наше школе, затим наставнике и инструкторе Црвеног крста, који су генерацијама доприносили овом признању. Наша школа дуги низ година учествује у многим активностима које је реализовала у сарадњи са Црвеним крстом. Неке од тих активности су:

·         Учешће на Градском квиз такмичењу  „Шта знаш о здрављу“;

·         Акције Добровољног давања крви и признања Најхуманија средина за изузетне резултате на омасовљавању добровољног давалаштва крви;

·         Ућешће на конкурсима „Крв живот значи“ – неколико пута добитници награда на ликовном конкурсу;

·         Тематски родитељски састанци о злоупотреби дрога за родитеље наших ученика;

·         Обуке о пружању прве помоћи;

·         Хуманитарне акције.

ЧЕСТИТАМО!!!