Сајам ПУTОКАЗИ 2015

Сајам ПУТОКАЗИ 2015

Средња машинска школа Нови Сад већ традиционално учествује на сајму образовања "Путокази", па тако учествујемо и ове године на 11. сајму. Ове године потрудили смо се да нам штанд буде што занимљивији, и да покажемо нашим будућим ученицима каква сва савремена и светски актуелна знања из машинства смо у могућности да им понудимо.

Сваке године трудимо се да наш штанд што боље изгледа, и да буде интересантан будућим средњошколцима, да им приближимо машинство кроз приказе атрактивних програма наше школе, као што је роботика и употреба рачунара у машинству (индустријски дизајн), златарски смер, као и смерови "класичног" машинства, који су врло тражени на бироу за запошљавање.

Наш утисак је да нам је ове године штанд био изузетно посећен, и драго нам је да је све веће занимање за машинство.

Дођите до нас, додатно се информишите и видимо се на
УПИСУ 2015

Ваша