Термини пријема родитеља

ШКОЛСКА 2017/2018. година

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ПРВИХ  РАЗРЕДА

Одељење

Одељењски старешина

Термин пријема родитеља

Дан пријема

Време пријема

101

ДЕСПОТОВ ЈЕЛЕНА

ПОНЕДЕЉАК

1045 – 1130

102

ВОЈВОДИЋ СВЕТЛАНА  

ПЕТАК

1045 – 1130

103

ГАВРАНИЋ ЈАСМИНА

ЧЕТВРТАК

1410 - 1455

104

КАЛОПЕР СЛОБОДАН

ПЕТАК

1600 – 1700

105

ТАБАКОВИЋ НАТАЛИЈА

СРЕДА

1135 – 1220

106

КАЛАБА ИЛИЈА

СРЕДА

1410 - 1455

 

 

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ДРУГИХ  РАЗРЕДА

Одељење

Одељењски старешина

Термин пријема родитеља

Дан пријема

Време пријема

201

ДАКИЋ АНА

ПОНЕДЕЉАК

1230 – 1315

202

ЂОРЂЕВИЋ ДУШАНА

СРЕДА

955 - 1040

203

ОБРАДОВ ИЛИНКА 

СРЕДА

1230 – 1315

204

МЕДОЈЕВИЋ БРАНИСЛАВ

ЧЕТВРТАК

1320 – 1405

205

ЈАНКОВ АЛЕКСАНДАР

ПОНЕДЕЉАК

1400 – 1500

206

ПОПОВИЋ ЈЕЛЕНА

ЧЕТВРТАК

1135 – 1220

 

 

 

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ТРЕЋИХ  РАЗРЕДА

Одељење

Одељењски старешина

Термин пријема родитеља

Дан пријема

Време пријема

301

ГАГИЋ САЊА

ПЕТАК

955 - 1040

302

КАРАНОВИЋ МИЛИЦА

ПОНЕДЕЉАК

1135 – 1220

303

ТАМАШ ТАТЈАНА 

ЧЕТВРТАК

1230 – 1315

304

ХРУБЕЊА МАРИЈА

СРЕДА

1045 – 1130

305

ЦЕКИЋ ВЕСЕЛКА

СРЕДА

1230 – 1315

306

ТАНАЦКОВИЋ АЛЕКСАНДРА

СРЕДА

955 - 1040

 

 

 

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ЧЕТВРТИХ  РАЗРЕДА

Одељење

Одељењски старешина

Термин пријема родитеља

Дан пријема

Време пријема

401

ЖИВКОВИЋ ВЕСНА

ПОНЕДЕЉАК

1230 – 1315

402

СЕДЛАН МИЛАН

ПОНЕДЕЉАК

1045 – 1130

403

МАРИЧИЋ КАЈА

СРЕДА

1410 - 1455

404

ПАВЛОВ ДАНИЦА

ПОНЕДЕЉАК

1410 - 1455

 

 

 

 
 

ТЕРМИНИ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

ПРЕДМЕТНИХ НАСТАВНИКА

 

Р.Б.

Презиме и име

Термин пријема родитеља

Дан

Час

1.

ОЖЕГОВИЋ ЈАСНА

УТОРАК

955 - 1040

2.

НАДА РАДОЊИЋ

ПЕТАК

955 - 1040

3.

ТРНАВАЦ ДРАГИЦА

УТОРАК

1455 - 1540

4.

СТАНКОВИЋ ДУШАНКА

СРЕДА

1135 – 1220

5.

ТУТИЋ ВЛАДИМИР

ПЕТАК

800 - 845

6.

БРДАР СТЕВАН

УТОРАК

955 - 1040

7.

ТРКУЉА ЕУЂЕНИЈА

СРЕДА

1045 – 1130

8.

КУЉАНЧИЋ ДУШАН

ПОНЕДЕЉАК

1045 – 1130

9.

РАИНОВИЋ ЖИВКО

ПЕТАК

1410 - 1455

10.

БУРМАЈА БИЉАНА

ЧЕТВРТАК

1410 - 1455

11.

ЗОЛОТИЋ СНЕЖАНА

ПЕТАК

1230 – 1315

12.

ЗОЛОТИЋ ЖАРКО

УТОРАК

800 - 845

13.

ДРАЖИЋ ТАЊА

СРЕДА

855 – 940

14.

КАЛОПЕР ВЕСНА

СРЕДА

1145 – 1230

15.

КАТИЋ ИВАНА

ЧЕТВРТАК

1045 – 1130

16.

МАНДИЋ СТАНКО

ЧЕТВРТАК

1045 – 1130

17.

ГРБИЋ НАДА

ЧЕТВРТАК

1045 – 1130

18.

ПЕТРОВИЋ ГОРДАНА

УТОРАК

955 - 1040

19.

МУШКИЊА ДРАГАН

ПЕТАК

1410 - 1455

20.

ОБРАДОВИЋ СРЂАН

ПОНЕДЕЉАК

1500 – 1600

21.

КОСТИЋ ЗОРАН

ПОНЕДЕЉАК

1320 – 1405

22.

ВЛАЈКОВ ИВАНА

ЧЕТВРТАК

1230 – 1315

23.

ГОЈКОВИЋ СЛОБОДАН

ЧЕТВРТАК

1045 – 1130

24.

ШИПКА БРАНКО

ЧЕТВРТАК

1410 - 1455

25.

КРАЈИШНИК СТЕВАН

ПОНЕДЕЉАК

1135 – 1220

26.

ДУКИЋ ДРАГАН

СРЕДА

1320 – 1405

27.

ПАСТОР СИМА

ЧЕТВРТАК

1135 – 1220

28.

РАСТОВИЋ ЗОРАН

ЧЕТВРТАК

1135 – 1220

29.

МИЛОВАНОВИЋ ТАТЈАНА

УТОРАК

1135 – 1220

30.

МИЛОВАНОВИЋ САЊА

ПОНЕДЕЉАК

955 - 1040

31.

ТЕПАВАЦ РАЈКА

ЧЕТВРТАК

1320 – 1405

32.

ГРАХОВАЦ ЗОРАН

ПЕТАК

1500 – 1545

33.

СТАНОЈЕВИЋ НЕНАД

ПОНЕДЕЉАК

1045 – 1130

34.

ТОПИЋ РАДИВОЈЕ

УТОРАК

800 - 845

35.

ТОДОРОВИЋ РАНКО

ПОНЕДЕЉАК

1135 – 1220

36.

РОГИЋ МЛАДЕН

ЧЕТВРТАК

1045 – 1130

37.

АШОЊА ЈОВАН

ПЕТАК

1400 – 1500

38.

БАСАРИЋ ПЕТАР

ПОНЕДЕЉАК

1400 – 1500

39.

КОВАЧЕВИЋ РАТКО

ПОНЕДЕЉАК

1400 – 1500

40.

РАДОЈЧИЋ СЛАВО

ПОНЕДЕЉАК

800 - 845

41.

ЈОКСИМОВИЋ НИКОЛА

УТОРАК

945 – 1030