ПЛАН УПИСА ЗА ШКОЛСКУ 2017-2018. годину

У школској 2017/2018. години, обезбедили смо за Вас, наше будуће ученике, атрактивне трогодишње и четворогодишње смерове. У сарадњи са градским структурама и привредним субјектима у граду (преко 50 фирми, са којима смо успоставили сарадњу), обезбедили смо анализом тржишта смерове за које постоје реалне потребе на тржишту рада (погледајте линк овде).

Средња машинска школа је препознатљива је по увођењу савремених образовних профила

Школа располаже са 46 специјално опремљених учионица и кабинета, са великим бројем рачунара, штампача, пројектора, скенера, компјутерски управљаних машина. Практична настава се одвија у савремено опремљеним школским радионицама, и по новом систему дуалног образовања, по фирмама у граду (погледајте линк овде) .

Основна делатност Средње машинске школе јесте оспособљавање ученика из области машинства и обраде метала за потребе привреде, као и за даље академско школовање. У нашој школи настава се одвија у једној смени. Школа је отворена, интерактивна и место где ученици радо долазе.

Ми смо државна школа, и школовање је потпуно бесплатно за грађане републике Србије.

Дођите на упис!

У понуди су:

1.  Аутомеханичар.....................................................15

2.  Инсталатер............................................................15

3.  Бравар - Заваривач.............................................30

4. Оператер машинске обраде................................30

*кликните на линк за добијање додтних информација о жељеном смеру за упис 2017.године

1.    Техничар за компјутерско управљање.......................................60

2.    Машински техничар моторних возила........................................30

3.    Машински техничар за компјутерско конструисање................30

4.    Техничар за роботику.....................................................................30

Детаљне информације о свим образовним профилима (које смо имали до сада) можете наћи кликом на следећи линк